L & J Akıllı Teknoloji Co, sınırlı

Profesyonel Yüksek Kaliteli Enerji Ölçer Tedarikçisi

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hangzhou xili watthour meter manufacture co.,ltd

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Hangzhou xili watthour meter manufacture co.,ltd Sertifikalar
Çin Hangzhou xili watthour meter manufacture co.,ltd Sertifikalar
İstikrarlı makine, fiyata, zengin ürün serisi. Tüm yukarıda belirtmiştik.

—— Andrey

Güzel tasarım, iyi bir organizasyon, müşterinin gereksinimini dinlemek için yetenek...

—— Ivan

Bu tedarikçi ile iş çok ciddi ve hizmetlerinden çok memnun.Şirketiniz ile uzun vadeli iş ilişkisi oluşturmak için çok mutluyum.

—— Thomas Brehmer

Uzun süre kullanım için kaliteli için teşekkür ederiz! enerji sayacı ürünlerinde Çin'deki güvenilir ortağımızsınız!

—— Vystavkin Oleg

Mükemmel!!! Hızlı sevkiyat! Bütün metre iyi çalışıyor! İyi satıcı!

—— Holger Rullhusen

Hangzhou xili watthour meter manufacture co.,ltd

1 2 3 4 5 6 7
Hangzhou xili watthour meter manufacture co.,ltd Hangzhou xili watthour meter manufacture co.,ltd Hangzhou xili watthour meter manufacture co.,ltd Hangzhou xili watthour meter manufacture co.,ltd Hangzhou xili watthour meter manufacture co.,ltd Hangzhou xili watthour meter manufacture co.,ltd Hangzhou xili watthour meter manufacture co.,ltd
Hangzhou Xili Watthour Metre Üretimi A.Ş. Hangzhou Xili Watthour Metre Üretimi A.Ş. Lobi koridor Sayaç Ürünü Toplantı Salonu toplantı salonu 2

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : XiLi
No. Çalışanları : 600~800
Yıllık satış : 60,000,000-70,000,000
Yıl kurulan : 1999
İhracat p.c : 20% - 30%

Eskiden Hangzhou Metre Fabrikası olarak bilinen ve 1968 yılında kurulan Hangzhou Xili Watt-Saat Metre İmalat Ltd. Şti ., Zhejiang Eyaletindeki Enerji Ölçüm Cihazlarının Ar-Ge, üretim ve satışında önemli bir kuruluş haline geldi.

Yıllık 6 milyon s ingle-phase güç ölçer, 1 milyon üç-faz Metre üretim kapasitesine sahibiz .   Ana ürünümüz Tek fazlı ve üç fazlı mekanik vat-saat sayacı, uzun ömürlü vat-saat sayacı ve tek fazlı elektronik vat-saat sayacı, üç fazlı elektronik vat-saat sayacı ve Çok Hızlı Sayaç, çoklu Fonksiyon Metre, ön ödemeli metre, Elektrik Hattı Taşıyıcı metre, çok fonksiyonlu taşıyıcı metre.

Sayaç okuma yönetim sistemi ve benzeri üzerinde duruldu. Devlet İktisat ve Ticaret Şirketi tarafından “İkinci ve üçüncü kentsel ve kırsal enerji iletiminin ana ürün ve imalat işletmeleri” ve “Zhejiang eyaletindeki yüksek teknoloji işletmeleri” olarak önerilmiş ve ürünler West Lake District markası için değerlendirilmiştir. , Hangzhou, ünlü marka ürünler.

"XL" ticari markası da Hangzhou şehrinin tanınmış bir ticari markası olarak sınıflandırılmıştır ve teknoloji merkezimiz ayrıca Hangzhou'da Enerji Sayacı Teknoloji Merkezi olarak derecelendirilmiştir. Şirketimiz, "Zhejiang'da enstrümantasyon endüstrisinin ana işletmeleri" olarak derecelendirilmiştir ve "Zhejiang Eyaletindeki olağanüstü yenilik odaklı işletmeler", "Zhejiang Piyasa seviyesindeki güvenilir birimin ölçülmesi", "Devlet" seviyesindeki işletmelerin "AAA" kredi kalitesi, "sözleşme, vaat birimlerinin tutulması" ve "vergi ödemek için AAA kredi derecelendirme sertifikası kazandı "ve" ağın Zhejiang kalitesi "kondisyon belgesi" fahri unvan.

Kuruluşumuzun tamamı müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye ve beklentilerinin üstesinden gelmeye odaklanmıştır. Müşterilerimiz için kaliteli akıllı ürünler ve destek hizmetleri geliştiriyoruz. Sürekliliklerin kalıcı olarak değişmesine bağlı ürünler geliştirmedeki alıcılık anlayışımız ve müşterilerimizin gerçek talepleri de aynı şekilde başarılarına katkıda bulunmaktadır.

İletişim bilgileri
Hangzhou xili watthour meter manufacture co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Laurence Xu

Tel: +86-0571-56660399

Faks: 86-571-56660399

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin